Kim jesteśmy?

Nasza firma powstała w 2008 roku i niedługo potem zdobyła rozpoczęła realizację pierwszych kontraktów.

Dziś zatrudniamy blisko 30 managerów projektów, kierowników budowy, inżynierów, blacharzy i specjalistów BHP.
Dysponując zespołem ponad 300 wykwalifikowanych monterów, jesteśmy w stanie podjąć się realizacji najbardziej wymagających projektów.

Właściwy wybór

W ciągu ostatniej dekady byliśmy zaangażowani w dziesiątki projektów przemysłowych. Niezależnie od tego, czy występowaliśmy w roli wykonawcy, czy podwykonacy, wierzymy, że naszą prawdziwą wartość opisują marki naszych klientów - szczególnie tych powracających.

Nasze zalety

Jesteśmy samowystarczalni, niezależni i elastyczni w działaniu

oprócz prac instalatorskich, zapewniamy także inne usługi: planowanie, wyceny, zamówienia surowców, prefabrykację elementów, czy produkcję kocy izolacyjnych.

Znamy się na tej pracy

liczby mówią same za siebie - mamy wieloletnie doświadczenie w izolacji rur, zbiorników, boilerów, wymienników ciepła, filtrów, instalacji skraplających itp.

Regularnie dostarczamy informacji

nasi klienci otrzymuję regularne i częste raporty o postępach prac, przewidywanych terminach realizacji i wykorzystaniu materiałów.

Wiesz co dostajesz

stosujemy się do międzynarodowych standardów bezpieczeństwa pracy jak i naszych wewnętrznych procedur. Dzięki temu gwarantujemy, że nasze produkty i usługi spełnią oczekiwania klientów.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

nasi specjaliści BHP sa zaangażowani w każdy projekt, by mieć pewność, że wszyscy pracownicy przestrzegają lokalnych i korporacyjnych zasad dotyczących bezpieczeństwa.

Stabilny zespół

nasz podstawowy zespół specjalistów pozostaje niezmienny od początku istnienia firmy.

Referencje


"Współpracujemy z JC Services od 2008 roku. Są jednym z naszych najbardziej zaufanych wykonawców w Szwecji i Norwegii"


"Jako manager projektu i maintenance planner współpracuję codzinnie z wieloma firmami i uważam, że JC Services znajduje się w ścisłej czołówce." Joakim Garpsater
Project Manager, NYNAS AB, Rafineria Nynashamn, Szwecja


"JC Services udowodnili, że są godnym zaufania partnerem, zdolnym do realizacji projektu w terminie i zgodnie z oczekiwaniami."
Stefan Johansson
Isoler Teknik Sverige AB, Luleå, Szwecja

 

Reguła no problem

Mamy świadomość, że przemysł budowlany stawia duże wymagania w zakresie BHP oraz praw pracowników. Dlatego wdrożyliśmy regułę "No Problem", która wyróżnia nas na tle innych zagranicznych usługodawców.

Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są legalnie z zachowaniem wszelkich praw socjalnych i właściwym ubezpieczeniem.

Szanujemy przepisy związków zawodowych aby mieć pewność, że nasi pracownicy są traktowani fair.

Dostarczane przez nas dokumenty techniczne, kadrowe i finansowe są zawsze kompletne i aktualne, by mieć pewność że nasza firma oraz nasi klienci bez trudu przejdą każdy możliwy audyt.