O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ludzi, których poza ciężką pracą łączy miłość do heavy metalu i życia w trasie. Dzięki temu, że dzielimy styl życia i wyznajemy podobne zasady, możemy w pełni zaangażować się w projekt, ufać sobie i sprawnie realizować projekty.

Nasze dobre relacje przekładają się na relacje z Klientami, którzy doceniają nas za twarde i zdecydowane podejście do wyzwań i terminów.

Nie tolerujemy komplikacji, zawsze szukamy optymalnych rozwiązań. Każdy z naszych 300 pracowników zna swoje miejsce i zadania, dzięki czemu eliminujemy ryzyko awarii i wypadków.

Nasze kompetencje tworzą zaufani ludzie: kierownicy projektów, budowy, inżynierowie, pracownicy prefabrykacji, doradcy HSEQ. Towarzyszą nam w trasach po najdalszych zakątkach Europy.

„Hard work, easy ride, full trust”. To motto towarzyszy nam od już 2008 r.

Nasze mocne strony

Kolekcjonujemy doświadczenia

Liczby mówią same za siebie. Izolowanie rur, zbiorników, kotłów, wymienników ciepła, filtrów, instalacji kondensacyjnych itp. to nasza specjalność od lat.

Raportujemy każdy krok

Współpracując z nami, na bieżąco będziesz otrzymywać sprawozdania o aktualnym postępie prac, przewidywanych terminach dostaw i zużyciu materiałów.

Nie tracimy zaufanych ludzi

Nasza kadra specjalistów pozostaje niezmienna od początku istnienia firmy.

Dbamy o swoje bezpieczeństwo

Nasi specjaliści HSEQ dbają o przestrzeganie krajowych i korporacyjnych przepisów bezpieczeństwa. A my dodatkowo bierzemy odpowiedzialność za siebie nawzajem.

Przestrzegamy słusznych zasad

Lubimy przejrzyste sytuacje. Podejmując współpracę, umawiamy się na przestrzeganie globalnych standardów i Twoich wewnętrznych procedur. Zawsze dotrzymujemy słowa.

Rozwijamy się przez zaangażowanie

Wszechstronne kompetencje i bezkompromisowe podejście do projektu pozwalają nam realizację kolejnych zleceń a więc i to, co kochamy najbardziej – kontunuowanie trasy po Europie.
zakończonych projektów
pracowników JC’s
przepracowanych godzin
wypadków