Usługi

Znamy się na tym!

Wykonujemy izolacje przemysłowe i systemy wentylacyjne, a jeśli to konieczne, montujemy także rusztowania i spawamy.

Za cel obieramy najtrudniejsze obiekty przemysłowe: rafinerie, elektrownie, zakłady chemiczne, spalarnie śmieci, fabryki.

Planujemy, kalkulujemy koszty, zamawiamy surowce, prefabrykujemy elementy blaszane i dostarczamy płaszcze izolacyjne.

Doświadczenie, zaplecze technologiczne i zaangażowanie pozwalają nam realizować najbardziej wymagające projekty w zakresie izolacji przemysłowych. Zawsze na czas i zawsze bezpiecznie.
Lubimy liczyć na siebie. Wszystkie zadania izolacyjne, takie jak montaż szkieletów i kieszeni pomiarowych, uszczelnianie przepustów i rurociągów przeprowadzamy samodzielnie.
Lubimy konkrety. Wyceniamy projekty kompleksową metodą Fixed Price. Rzetelna kalkulacja, szybka realizacja i zero problemów – za to doceniają nas wszyscy Klienci JC-Services.

Polityka “No Problem”

To nasza odpowiedź na surowe wymagania branży budowlanej w kwestii bezpieczeństwa i praw pracowniczych.
 
Polityka „No Problem” to nasz autorski projekt, który gwarantuje w pełni sprawiedliwe i etyczne traktowanie pracowników i przekłada się na sprawną realizację projektów.
Możesz mieć pewność, że każdy członek JC-Services Crew jest zatrudniony legalnie, ma pełnię praw pracowniczych i związkowych oraz pakiet ubezpieczeń.
 
Nasza polityka szczegółowo reguluje także kwestię dokumentów technicznych, kadrowych i finansowych. Dzięki temu każdy ewentualny audyt kończy się szybko i bez problemu.